Ultima
Eigenschappen
Bijzonderheden | 2WD, Vrije doorloop, Automaat, Dieselmotor, Certified self contained |
---|---|
Uitrusting | Magnetron, Douche, Toilet, Air Conditioning (bestuurders cabine), Koelkast, Vriezer, Radio, MP3 speler, Ipod speler, CD speler, TV, DVD |
Lengte | 700 cm |
Maximum passagiers | 2 |
Kwaliteit | Goed |
De TV kan alleen gebruikt worden om DVD's mee te kijken.
Kinderstoel en stoelverhoger kunnen niet geplaatst worden in dit campertype.
De camper beschikt over een slide-out BBQ.
Bedmaten
Lengte | Breedte | |
---|---|---|
Bed achterin | 191 cm | 178 cm |
Het bed in deze camper kan op verschillende manieren ingedeeld worden. Zie hieronder de verschillende mogelijkheden:
Een tweepersoonsbed van 191 cm bij 178 cm.
Twee éénpersoonsbedden van 191 cm bij 60 cm.
Disclaimer
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig.
De indeling van de camper kan afwijken van de hierboven getoonde plattegronden. Ook de bedafmetingen kunnen afwijken van de hierboven genoemde maten. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid.
Getoonde video's geven slechts een beeld van hoe een camper eruit zou kunnen zien, getoonde indelingen en faciliteiten kunnen dus afwijken.
Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt zij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Camper.nl.